x

Stor Sineklik İmalatı

Stor sineklik,Sineklik modelleri son zamanlarda giderek artan bir sayıya sahiptir. Kişilerin havalandırma sırasında oluşacak böcek ve sinek istilasına karşı aldığı önlemler arasında gelir sineklik araçları. Modellerinde oluşan genişleme sayesinde bireyler her alana uygun şekilde farklı türler tercih edebilmektedir. Bunlar kimi zaman sürmeli olabilmektedir. Tamamen kullanıcı kişilerin insitiyatifine göre gelişen bu durum birçok firma tarafından üretim ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız bireylerin talepleri doğrultusunda şık stor sinekliklerin oluşumuna fırsat vermektedir.

Stor Sineklik Yapımı

Stor Sineklik Fiyatları

Stor Sineklik Tamiri

Stor Sineklik Üreticileri

Kişiler kapalı alanlarının bulunduğu ortama göre sineklik tercihi yapmaktadır. Uzun zamandır çok sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu model stor perdeden ismini alarak üretilmiştir. Yapı olarak perdeye benzer şekilde hareket imkânı sunmaktadır. Yaylı sistemi sayesinde sinekliğin yukarı ve aşağı hareket ettirilmesi mümkün olmaktadır. Sistemin doğru kullanımı ile sineklik modelinin kullanım ömrü de uzamaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın kullandığı kaliteli yay sistemi sayesinde de kullanım ömrü giderek uzayabilmektedir.

Kısa Sürede Uygun Fiyatlı Stor Üretimi

Sineklik üretim firması olarak piyasada yerimizi almış bulunmaktayız. Edindiğimiz tecrübeler neticesinde müşterilerin genel anlamda bir sineklikten ne elde etmek istediğinin farkındayız. Bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Stor üretimi sırasında da belirlenmiş bu noktalara dikkat etmekteyiz. Kısa sürede üretimi sağlamak bizler için önemlidir. Üretim ile birlikte sineklik fiyatlarını piyasa üzerinde tutmayarak oldukça uygun sağlamaktayız.

Prensibimiz yaptığımız işlerden müşterilerimizin memnun kalması ve bize yeni müşteriler kazandırmalarıdır. Firmamız 20 yıllık tecrübeli ve uzman kadrosuyla, kaliteli malzeme donanımıyla sizlere hizmet vermektedir.

İzmirdeki bütün semtlere günlük Sineklik tamiri servisimiz vardır. Servis elemenlarımız Sineklik imalatı sertifikasına sahiptir. As Sineklik müşterilerine montaj, üretim ve tamir servisi sunmakta olup arızalı ve onarılması gereken alüminyum doğrama panjur, pimapen  sineklik ürünlerini uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini önemsiyerek yapmaktadır.

Sineklik fiyatları hakkında bilgi almak için; bizi mutlaka arayın.

İzmirdeki bütün semtlere günlük servisimiz vardır.

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram