x
Doğalgaz Havalandırma Menfezi
Doğalgaz Havalandırma Menfezi

 

Doğalgaz Havalandırma Menfezi, Kış aylarının gelmesi ile birlikte ısıtma sistemleri de devreye girdi. Bu anlamda en sık kullanılan ise doğalgazlı sistemlerdir. Ancak bu sistemler ev ve işyerlerindeki havanın kurumasına ve nemin kaybolmasına neden olmaktadır. Bu da astım başta olmak üzere çeşitli solunum yolu hastalıklarını da beraberinde getirmektedir. Kaloriferlerin üzerine ıslak havlu koymak ya da odanın bir köşesine su dolu kaplar bırakmak ne yazık ki yeterli önlemler değildir. Doğalgaz havalandırma menfezi sayesinde ısınırken temiz hava almak da mümkün.

Doğalgaz havalandırma menfezi sayesinde ortamda temiz hava sirkülasyonu sağlamak mümkündür. İstenilen yöne çevrilmek sureti ile içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye temiz hava akımı sağlamak bu sistemler sayesinde mümkündür. Ortamda iklimlendirme sağlayan bu sistemler sayesinde sağlıklı bir şekilde ısıtma sisteminizi kullanmanız mümkündür.

Sağlıklı Ortamlar İçin Doğalgaz Havalandırma Menfezi

Kış aylarında sürekli kapalı kalan cam ve kapılar nedeni ile ev ve işyerlerinde bulunan hava sürekli olarak kirlenir. Bu da solunum yolu ile bulaşan hastalıklara davetiye çıkarır. Ancak çok uygun fiyatlara bizlerden satın alabileceğiniz doğalgaz havalandırma menfezleri sayesinde bu sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Tüm dünyada olduğu gibi covid 19 virüsü ülkemizde de hızla yayılmaktadır. Bu virüs solunum yolu ile bulaştığı için ortamların sık sık havalandırması oldukça önemlidir. Ancak soğuk kış aylarında cam ve kapıları açmak çok mümkün dolmamaktadır. Özellikle de evinizde küçük çocuk ya da bebek varsa ya da astım, bronşit gibi solunum yolu hastalığı olan varsa bu durum sizler için ekstra önem arz etmektedir. Bizlerden çok uygun rakamlara satın alabileceğiniz menfezler sayesinde hem işyerlerinizde, hem de evlerinizde temiz hava akımı sağlayabilirsiniz.

Menfezi Kolay Monte Edilebilme Özelliği

Evlerinize alacağınız nemli hava sağlayıcı cihazların yine evdeki kirli havayı dağıttığını unutmamalısınız. Sağlıklı ortamlar için dışarıdaki havanın evde akım sağlaması gerekmektedir. Doğalgaz havalandırma menfezi’nin amacı hem içerideki kirli havanın dışarıya çıkması, hem de dışarıdaki temiz havanın içeriye girmesidir. Üstelik bu cihazlar kolaylıkla monte edilebilir sistemlerdir.

Doğalgaz Menfez

Firmamız havalandırma sistemleri anlamında son yılların en sık tercih edilen yapılanmasıdır. Malzeme kalitesi anlamında her zaman birinci sınıf işçilik kullanan ve müşteri memnuniyetin ekstra önem veren işletmemiz, sizler için de sağlıklı havayı ayağınıza getiriyor. Üstelik çok uygun rakamlara. Tek dokunuşunuz ile içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye hava akımı sağlamanıza yardımcı olacak bu sistemleri sayesinde sizler de her zaman taze havayı soluyabilirsiniz. Kolay monte edilebilir özelliği sayesinde bir ustaya ihtiyaç duymazsınız. Yüzeysel yapıştırma seçenekleri bulunan bu menfezler kolay temizlenebilir, dayanıklı yapılardır. Hemen sipariş verin ve kış aylarını sağlıkla atlatın.

Farklı Renk ve Boyut Seçenekleri

Doğalgaz havalandırma menfezi farklı renk ve boyutlarda üretilmektedir. İhtiyacınıza uygun ölçülerde de hazırlayabileceğimiz menfezlerimizden en sık kullanılanı beyaz klasik olanlardır. Ancak ihtiyacınıza ve beğeninize yönelik parlak krom ya da plastik olarak da üretilebilmektedir. Dekorasyonunuzdaki görünümü asla bozmayacak olan bu ekipmanlar oldukça estetik şekilde üretilmektedir. Alüminyum ve kromdan ürettiğimiz menfezleri çok uzun yıllar, güvenle kullanabilirsiniz.

Elektrikli havalandırma sistemleri bütçenize zarar verir. Ancak menfezler sizlere hiçbir fatura getirmez. Bunun yerine size sundukları temiz hava ve sağlıklı ortamlardır. Bizler sağlığınızı en az sizin kadar düşünüyoruz. Tüm dünyada güvenle kullanılan bu menfez sistemleri sayesinde ev ve işyerlerinizde temiz hava akımı sağlayabilirsiniz. Üstelik çok uygun rakamlara. Sizler de bizimle tanışmak ve üstün kalite doğalgaz havalandırma menfez sistemlerimize sahip olmak isterseniz hemen arayın.

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram