x

Doğalgaz menfezi oksijen sarfiyatını en iyi şekilde karşılayan havalandırma parçasıdır.Genellikle mutfak camının üst tarafına takılır. Üste takılmasının nedeni doğalgazın gazının hafif olup, yukarıya doğru yükselmesinden dolayıdır.

Menfezler ortam içerisinde havalandırmayı sağlamaktadır. Aynı zamanda ortamda bulunan hava dengesini sağlamak içinde oldukça önemlidir. Doğalgaz menfez de bu anlamda büyük önem arz eden menfezler arasında gelmektedir. Doğalgaz sistemlerinin bulunduğu alanda camlara ve üst alanlara takılan bu menfezleri hayati bir önemi bulunmaktadır. Ve kişilerin bu anlamda dikkat etmesi gereken kimi durumlarda bulunur. Kişilerin doğru kullanımı neticesinde menfezler hayatınızı korumak için bire bir çözümü sizlere sunmaktadır.

Doğalgaz, kullanım açısından birçok kolaylık sağlarken aynı zamanda hayatı tehdit eden kimi oluşumları da bulunmaktadır. Uçucu bir gaz olduğundan kişilerin zehirlenme gibi durumlarına yol açabilmektedir. Doğalgaz menfez ise bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır. Takılan menfezler ortamda bulunan ve açığa çıkan doğalgazın dışarı atılmasını sağlamaktadır. Bu sayede ortamda bulunan gaz yüzünden zehirlenmelerin önüne geçmektedir. Menfezlerin sağlam ve doğru firmalardan elde edilmesi de bu noktada önemini arttırmaktadır.

 

İzmir Doğalgaz Menfez Üretimlerimiz

Firmamız doğalgaz menfez üretimi gerçekleştirerek bunların doğru şekilde monte edilmesini sağlamaktadır. Üretimlerimiz havalandırmayı sağlarken zararlı gazlardan sizi korumaktadır. Bunun yanı sıra menfezlerimiz sayesinde yanıcı olan bu gazlardan korunmanız da mümkün olmaktadır. Hava akışını doğru şekilde sağlayacak ve oldukça sağlam menfezlerin üretimi firmamız tarafından sağlanır. Menfez arayışında iseniz bizler sizlere doğru hizmeti sunabilmek adına buradayız. Dilediğiniz şekilde bizlere ulaşarak menfez konusunda bilgi alabilir ve menfez teminatını bizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

As İzmir Sineklik Sistemleri

Firmamız AS İzmir Sineklik Sistemleri olarak 2007 yılında faaliyete başlamış olup, hızla ürün seçenekleri genişletmiştir.

Kullanmış olduğumuz kendimize has malzemelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Gelen talepler üzerine en yeni ürünleri devamlı yakından takip edip, ürün portföyümüze eklemekteyiz.

 

İzmir Doğalgaz Menfez İmalatı

İzmir Doğalgaz Menfez İmalatı yapan firmamız tüm sineklik sistemlerinin imalatını bizzat yapmakta ve en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır.  Daha fazla detay almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi inceleyiniz

Hakkımızda daha fazla bilgi alın

İletişim bilgilerimiz

İzmir Doğalgaz Menfez alanında en modern ve en kaliteli çözümleri sunmayı amaç edinen As Sineklik Sistemleri olarak işlerinizi sorunsuz ve en kaliteli şekilde yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden Sineklik sistemleri için en kaliteliyi en iyi fiyata sizlere sunmak için ücretsiz keşif yapıyoruz. Bu hizmetimizden hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün yada istediğiniz her hangi bir tarihte belirlemiş olduğunu yere gelerek ücretsiz fiyat teklifi vermekteyiz.

Menfez Sistemleri

Doğalgaz Menfez

Stor Sineklik

Pileli Sineklik

Sürme Sineklik

Müşterilerimizin memnun olması için kalitesi Sineklik, menfez tamir bakım hizmeti ve servisi sağlıyoruz. Tamirat, Bakım veya sıfırdan imalat konusunda projelendirme, anahtar teslim proje hizmeti sağlıyoruz. Sineklik , yedek parça, aksesuar, komple satış ve montaj yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli servis ve hizmetimizle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Siparişleriniz, teknik arızalarınız ve merak ettiğinizin soruların cevapları için mesai saatleri içinde müşteri temsilci arkadaşlarımızdan.

Alüminyum Menfez, Bir ortamda, istendiği istikamete doğru içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye hava sirkülasyonu sağlamak yahut ortam iklimlendirme amacıyla yerleştirilen portatif kanalcıklardır. Bir çeşit alüminyumdan yapılan havalandırma kapağıdır. Devamını okuyunuz

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram