x
Kapı Sineklik
Kapı Sineklik

Kapı Sinekliği, Yaz aylarının hiç şüphesiz en rahatsız edici durumlardan ikisi sıcaklık ve sinekler olmaktadır. Havanın bunaltmasından kurtulmak için pencere ya da balkon kapıs02ı açmaya kalkıldığında ise sinek ve çeşitli haşerelerle karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Bireyler bu tarz durumlarda ya kimyasala başvurmakta ya da sineklik yöntemlerine eğilmektedir. Kimyasalların insana ya da evcil hayvanlara zararı ise düşündürücüdür. Bireyler balkon kapıları için kapı sinekliği pencereler içinde farklı model sineklikler tercih etmektedir.

Alüminyum Menfez imalatından başlayan yolumuz bugün Bireylerin kullandığı sineklik türlerini ortaya çıkarmaktadır. Balkon kapılarına takılan kapı sinekliği dışarıdan gelebilecek tehditleri önlemek için bire bir çözüm sunmaktadır. Üretimine göre değişiklik gösterse de genel manada ince tellerle üretilen bu sineklikler hava girişini kolaylıkla sağlar. Ancak sinek ya da haşerelerin alana girmesine kesin olarak engel olmaktadır. Bu sayede dilediğiniz zamanda havalandırmanızı yaparken sıcak havalardan kurtulmanız da mümkün olmaktadır. Sadece doğru bir sineklik üreticisi firma ile anlaşılması önemlidir. Bu sayede taleplerinizi dilediğiniz gibi iletip yerine getirebilirsiniz.

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

Kapı Sinekliği Üretimlerimiz Uygun Fiyatlıdır

Sineklik üretimi yapan firmamız dilediğiniz alanlar içerisinde sizlere üretim gerçekleştirmektedir. Kapı sinekliği modelleri mıknatıslı, sürgülü ve açılır şekilde üretilmektedir. Firmamızdaki çalışanlarımız ile birlikte alandan gerekli ölçüyü aldıktan kısa bir süre sonra üretimi tamamlamaktayız. Alana uygun modellerin üretimi sayesinde bütünlüğü de yakalayan firmamız bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bizlere ulaştığınız takdirde kısa bir süre içerisinde istediğiniz modele ulaşmanız mümkün olmaktadır.

 

Sürme Sineklik Askı Makaralı Sistemler Hakkında Bilgi Almak İster misiniz ?

https://www.assineklik.com/surme-sineklik-aski-makarali/

 

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram