x

Sineklik Sistemleri imalat ve montaj işlemlerinizi en kaliteli ve uyumlu bir şekilde yapmakta ve zamanında teslim etmekteyiz.

Özellikle pencereler ve balkon kapılarında kullanılan mekanların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen değişik çalışma biçimlerine sahip elemanlara sineklik denir ve cam gibi tüm pencere ve kapı sistemleri’nde kullanılabilir.

Ev, ofis, iş alanları ya da kapalı bulunan herhangi bir yapı içerisinde istenmeyen kimi durumlar bulunmaktadır. Bunlar arasında elbette başlıca haşereler, sinekler ve buna benzer canlılar gelmektedir. Alanın havalandırılması gereken durumlarda bu tarz istenmeyen canlılarla karşılaşmak istemeyen bireyler tarafından sineklik sistemleri tercih edilmektedir. Eski zamandan beri kullanım şekli olan bu durum gelişen dünya ile birlikte farklı tasarımlar ile bulunabilmektedir.

Kapalı alanlar sağlık adına da düzenli havalandırmayı gerektiren yerlerdir. Ortam içerisinde bulunan bakteri ve mikroplardan kurtulabilmek için düzenli hava girişi sağlamak önemlidir. Ancak özellikle yaz mevsiminde alanı havalandırmak ya da pencere açmak büyük bir sıkıntı olabilmektedir. Kapalı alana girebilecek zararlı böcek ve türevleri bulunabilmektedir. Ancak temin edeceğiniz sineklik sistemleri sayesinde bu haşerelerden korunmanız mümkündür. Doğru firma ile çalışmak ise dikkat edilmesi gereken noktadır.

İzmir Sineklik Sistemleri Tecrübelerimiz

Müşterilerimizin güvenliği ve refahını sağlayabilmek adına firmamız çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Sineklik sistemleri konusunda edindiğimiz tecrübeler ile sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Sineklik konusunda siz müşterilerimizin istek ve taleplerini dinleyerek doğru ve uygun sistemi alana monte etmekteyiz. Dikkat ettiğimiz hususlar arasında:

· Her hava koşuluna uygun,

· Temizliği kolay,

· Dayanıklı,

· Alana uygun tasarım,

· Çocuk ve evcil hayvanlara yönelik koruma sağlayan sineklikler üretmek olmaktadır.

Firmamız bu anlamda en doğru sineklik tercihini sizlere sunarken istekleriniz de doğrultusunda hareket etmektedir.

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

As İzmir Sineklik Sistemleri

Firmamız AS İzmir Sineklik Sistemleri olarak 2007 yılında faaliyete başlamış olup, hızla ürün seçenekleri genişletmiştir.

Kullanmış olduğumuz kendimize has malzemelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Gelen talepler üzerine en yeni ürünleri devamlı yakından takip edip, ürün portföyümüze eklemekteyiz.

 

İzmir Sineklik İmalatı

İzmir Sineklik imalatı yapan firmamız tüm sineklik sistemlerinin imalatını bizzat yapmakta ve en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır. İzmir sineklik imalatı hakkında daha fazla detay almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi inceleyiniz

Hakkımızda daha fazla bilgi alın

İletişim bilgilerimiz

İzmir sineklik sistemleri alanında en modern ve en kaliteli çözümleri sunmayı amaç edinen As Sineklik Sistemleri olarak işlerinizi sorunsuz ve en kaliteli şekilde yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden Sineklik sistemleri için en kaliteliyi en iyi fiyata sizlere sunmak için ücretsiz keşif yapıyoruz. Bu hizmetimizden hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün yada istediğiniz her hangi bir tarihte belirlemiş olduğunu yere gelerek ücretsiz fiyat teklifi vermekteyiz.

Menfez Sistemleri

Doğalgaz Menfez

Stor Sineklik

Pileli Sineklik

Sürme Sineklik

Müşterilerimizin memnun olması için kalitesi Sineklik, menfez tamir bakım hizmeti ve servisi sağlıyoruz. Tamirat, Bakım veya sıfırdan imalat konusunda projelendirme, anahtar teslim proje hizmeti sağlıyoruz. Sineklik , yedek parça, aksesuar, komple satış ve montaj yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli servis ve hizmetimizle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Siparişleriniz, teknik arızalarınız ve merak ettiğinizin soruların cevapları için mesai saatleri içinde müşteri temsilci arkadaşlarımızdan.

Alüminyum Menfez, Bir ortamda, istendiği istikamete doğru içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye hava sirkülasyonu sağlamak yahut ortam iklimlendirme amacıyla yerleştirilen portatif kanalcıklardır. Bir çeşit alüminyumdan yapılan havalandırma kapağıdır. Devamını okuyunuz

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram