x

İzmir Menfez İmalatı, Havalandırma günümüz şartları içerisinde bireyler tarafından gerçekleştirilen yer değiştirme olayı olarak adlandırılmaktadır. Gerek sağlık açısından gerekse konfor açısından havalandırma olayı gerçekleştirilir. Klima sistemlerinden, yapılara takılan araçlar neticesinde istenen havalandırma işlemini sağlamak mümkündür. Havalandırma noktasında izmir menfez sistemleri oldukça sık tercih edilmektedir. Menfezler sayesinde bulunan alanda hava akışı istenen şekilde gerçekleşir ve bireylerin istekleri de oluşturulur. Üstelik menfez sistemlerinde bulunan çeşitlilik sayesinde kişiler dilediği tarzda menfeze sahip olabilmektedir.

Menfezler son zamanlarda kullanımı alanı artan klimaların verimini arttırmak adına önem taşır. İstenen havalandırma sisteminin tam olarak gerçekleşmesi adına menfezler doğru yerlere doğru yapılar ile sabitlenmelidir. Menfez sistemleri üreticileri bu noktada dikkatli olmalı ve titiz çalışmalıdır. Menfez üretiminde bulunan birçok firma bu noktada kendince tedbirini alarak müşterilerine yardımcı olmaya çalışır. Bireyler bu sayede alan içerisinde havalandırmayı sağlar. Menfezler genel olarak banyo ve WC gibi alanlarda tercih edilirken aslında günümüzde farkında olmadığımız birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Bakıldığında hayatımızda ciddi bir yer edinmiştir.

İzmir Menfez Sistemindeki Çeşitlilik

Firmamız menfez üretimini sağlayan firmalar arasında yer alırken alanında bu konuda öncü olabilmek için gün geçtikçe daha fazla çalışma sergilemektedir. Ürettiğimiz menfez sistemleri ile müşterilerimize kattığımız memnuniyetler gün geçtikçe artmaktadır. Alüminyum Menfez sistemleri arasında:

· Cam,

· Tavan,

· Lineer,

· Duvar,

· Çatı Havalandırma,

· Aspiratörlü menfezler bulunmaktadır.

Dilediğiniz alana yönelik uygun menfez üretimini bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz.

 

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

 

As İzmir Sineklik Sistemleri

Firmamız AS İzmir Sineklik Sistemleri olarak 2007 yılında faaliyete başlamış olup, hızla ürün seçenekleri genişletmiştir.

Kullanmış olduğumuz kendimize has malzemelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Gelen talepler üzerine en yeni ürünleri devamlı yakından takip edip, ürün portföyümüze eklemekteyiz.

İzmir Menfez İmalatı

İzmir Menfez imalatı yapan firmamız tüm menfez sistemlerinin imalatını bizzat yapmakta ve en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır. İzmir Alüminyum Menfez imalatı hakkında daha fazla detay almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi inceleyiniz

Hakkımızda daha fazla bilgi alın

İletişim bilgilerimiz

İzmir Menfez sistemleri alanında en modern ve en kaliteli çözümleri sunmayı amaç edinen As Sineklik Sistemleri olarak işlerinizi sorunsuz ve en kaliteli şekilde yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden Sineklik sistemleri için en kaliteliyi en iyi fiyata sizlere sunmak için ücretsiz keşif yapıyoruz. Bu hizmetimizden hamen faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün yada istediğiniz her hangi bir tarihte belirlemiş olduğunu yere gelerek ücretsiz fiyat teklifi vermekteyiz.

Menfez Sistemleri

Doğalgaz Menfez

Stor Sineklik

Pileli Sineklik

Sürme Sineklik

Müşterilerimizin memnun olması için kalitesi Sineklik, menfez tamir bakım hizmeti ve servisi sağlıyoruz. Tamirat, Bakım veya sıfırdan imalat konusunda projelendirme, anahtar teslim proje hizmeti sağlıyoruz. Sineklik , yedek parça, aksesuar, komple satış ve montaj yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli servis ve hizmetimizle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Siparişleriniz, teknik arızalarınız ve merak ettiğinizin soruların cevapları için mesai saatleri içinde müşteri temsilci arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram

Menfez Sistemleri (3 Yorum)

  1. Merhaba fotoğrafını paylaştığınız doğalgaz menfezinin temizliği nasıl yapılmaktadır.(nasıl temizlendiğini YouTube üzerinde gösterirseniz çok memnun oluruz) şimdiden teşekkür eder,kolaylıklar dilerim.

    • Merhaba,

      Youtube videolarımız hazırlanıyor. Kısa zamanda bilgi vermiş olacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.