x

İçe Açılır Sineklik

İçe Açılır Sineklik İmalatı

İçe açılır sineklik, hayatımızda geniş bir alanda kullanım imkânı sunduğumuz araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Pencere ve kapı kirişlerine monte edilen sineklikler sayesinde havalandırma sırasında istenmeyen durumların önüne geçmek mümkün olmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde dert olan sineklerden korunabilmek adına sineklikler kesin çözüm olmaktadır.

Kimyasal ilaç kullanmak istemeyen bireylerin öncelikleri arasında da yer almaktadır. Birçok sineklik türü bulunmaktadır bunlardan birisi olan sineklik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rahatsız edici haşerelerden korunmak adına tercih edilen sinekliklerin farklı yapı ve modelleri mevcuttur. Bu anlamda üretilen modellerden sadece birisidir. Bu içe açılır Sineklik tipinin kullanma sebepleri arasında:

  • Cam/pencere dışında korkuluk olması,
  • Monte edilecek alan yetersizliğinden dolayı,
  • Evcil hayvanların evde bulunmasından bu tip model tercih edilir.

Dışa açılan klasik tipteki modellerin tercih edilmemesini en büyük sebebi dışarıda açılacak alanın bulunmaması gelmektedir. Sinekliğin kurulacağı alanda pencere ya da kapının kullanıma sunulması için bu tarz sineklikler önerilmektedir.

Bizimle Hemen İletişime Geçiniz

0232 361 41 35  | 0232 361 41 36

Doğru Firma Tercihi: Doğru İçe Açılır Sineklik

İçe Açılır  ile Dostlarımızın Güvenliği Sağlanır

İçe açılır sineklik‘lerin tercih edilme sebeplerinden birisi de evcil hayvanlar olmaktadır. Minik dostlarımızın özellikle pencerelerden düşme vakaları çok sık karşılanır. Diğer model sineklikleri kolaylıkla açabilen hayvanlar bu model sineklik ile karşılaştığında sorun olmayacaktır. Firmamız tarafından evcil hayvanlar da düşünülerek özel olarak üretilen sineklikler canlılara hiçbir zarar vermeyecek madde ve telden oluşarak üretilir.

Firmamız üretimini yaptığı ürünlerin ( alüminyum doğrama,pimapen,panjur,otomatik kepenk,sineklik ) montajını ve gerektiğinde tamir ve servisini kendi tecrübeli ve uzman kadrosuyla ile yapmaktadır.

Prensibimiz yaptığımız sineklik işlerinden müşterilerimizin memnun kalması ve bize yeni müşteriler kazandırmalarıdır. Firmamız 20 yıllık tecrübeli ve uzman kadrosuyla, kaliteli sineklik imalatı ve ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir.
İzmir’ de bütün semtlere sineklik imalatı servisimiz vardır. Servis elemanlarımız sineklik tamircisi sertifikasına sahiptir.

 

Portatif Sineklik Sistemleri Hakkında Bilgi Almak İster misiniz ?

Portatif Sineklik

Alüminyum Menfez

 

Bizi Takip Edin!

As Sineklik Facebook
As Sineklik Instagram